Zeta
HT: 1 - 0 | FT: 1 - 0
FK Mladost Ljeskopolje
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
29.04.2024
10:00 FC Krylia Sovyetov Samara FC Krasnodar 20 tahmin 11:00 Viking (A) Brattvag 9 tahmin 11:30 Bankok United Prachuap FC 6 tahmin 12:15 FC Rubin Kazan Ural Ekaterinburg 10 tahmin 13:00 Jkt Tanzania Mtibwa Sugar Fc 4 tahmin 13:00 Ionikos Nikea Kallithea 4 tahmin 13:00 Eolikos PAOK Thessaloniki B 4 tahmin 13:30 Petrojet Fc Wadi Degla Sc 4 tahmin 13:30 Tanta Fc Haras El Hodood 4 tahmin 14:00 Chernomorets Novorossijsk FC Dynamo-Makhachkala 4 tahmin 14:00 Brann 2 Eik Tonsberg 3 tahmin 14:00 Othellos Athienou AEZ Zakakiou 8 tahmin 14:00 Mumbai City FC FC Goa 8 tahmin 14:30 PFC Sochi FC Fakel Voronezh 8 tahmin 14:30 Kazma SC Al-Shabab 14:30 Petrolul Ploiesti FC Botosani 9 tahmin 14:30 FK Tuzla City FK Igman Konjic 7 tahmin 14:45 FC CSKA 1948 Sofia FC Arda Kardzhali 17 tahmin 15:00 Polissya Zhytomyr FC Vorskla Poltava 1 tahmin 15:00 Bayelsa United FC Rivers United FC 5 tahmin 15:30 Mura Murska NK Aluminij Kidricevo 7 tahmin 16:00 Odra Opole Motor Lublin 4 tahmin 16:00 Chrobry Glogow Wisla Plock 5 tahmin 16:00 LKS Lodz II Olimpia Grudziadz 16:15 OKS Stomil Olsztyn Lech II Poznan 1 tahmin2
Galibiyet
1
Beraberlik
3
Galibiyet
14.05.2023 14:30
FK Mladost Ljeskopolje 1 : 1 Zeta
01.04.2023 13:00
Zeta 1 : 0 FK Mladost Ljeskopolje
13.11.2022 12:30
FK Mladost Ljeskopolje 1 : 0 Zeta
24.09.2022 14:00
Zeta 2 : 3 FK Mladost Ljeskopolje
30.04.2022 15:00
Zeta 1 : 0 FK Mladost Ljeskopolje
05.03.2022 16:00
FK Mladost Ljeskopolje 1 : 0 Zeta
1
Galibiyet
2
Beraberlik
3
Yenilgi
25.05.2023 15:30
FK Otrant-Olympic Ulcinj 3 : 3 Zeta
21.05.2023 14:30
Zeta 0 : 1 FK Kom
14.05.2023 14:30
FK Mladost Ljeskopolje 1 : 1 Zeta
10.05.2023 14:30
Zeta 1 : 2 Bokelj Kotor
06.05.2023 14:30
Zeta 1 : 0 FK Grbalj Radanovici
26.04.2023 14:00
Zeta 0 : 3 OFK Igalo 1929
2
Galibiyet
2
Beraberlik
2
Yenilgi
28.04.2024 14:30
Lovcen 1 : 1 FK Mladost Ljeskopolje
20.04.2024 15:00
FK Internacional Podgorica 1 : 4 FK Mladost Ljeskopolje
17.04.2024 14:00
FK Iskra Danilovgrad 1 : 2 FK Mladost Ljeskopolje
30.03.2024 14:00
Bokelj Kotor 2 : 0 FK Mladost Ljeskopolje
10.03.2024 14:00
FK Grbalj Radanovici 2 : 1 FK Mladost Ljeskopolje
02.03.2024 13:30
OFK Igalo 1929 1 : 1 FK Mladost Ljeskopolje