Hesse A / Jakupovic D
SET1: 3 - 6 | SET2: 6 - 3 | SET3: 10 - 5 | FT: 2 - 1 |
Saigo R / Saigo Y
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
21.05.2024
13:55 Marozava L / Rus A Danilina A / Xu Y 2 tahmin 13:55 Ramos Vinolas, Albert Vavassori, Andrea 9 tahmin 13:55 Jakupovic, Dalila Bara, Irina Maria 1 tahmin 14:00 Samsonova, Ludmilla Fernandez, Leylah Annie 3 tahmin 14:00 Tararudee, Lanlana You, Xiaodi 1 tahmin 14:05 Arango, Emiliana Avdeeva, Julia 3 tahmin 14:05 Bassols Ribera, Marina Stakusic, Marina 7 tahmin 14:10 Gavrielides, Liam Vrbensky, Michael 14:15 Bai, Zhuoxuan Cocciaretto, Elisabetta 8 tahmin 14:15 Kalieva, Elvina Pigossi, Laura 2 tahmin 14:20 Michalski, Daniel Holmgren, August 1 tahmin 14:20 Faurel, Thomas Kolar, Zdenek 5 tahmin 14:30 Faria, Jaime Tabur, Clement 5 tahmin 14:40 De Carvalho Cardoso Alves, Mateus Collarini, Andrea 14:45 Svajda, Zachary Piros, Zsombor 4 tahmin 14:55 Hontama, Mai Zhao, Carol 3 tahmin 15:00 Monteiro, Thiago Moura Dellien Velasco, Murkel Alejandro 2 tahmin 15:00 Dinu, Cristina Ormaechea, Paula 15:00 Gerch, Lucas Giacomini, Luca 15:10 Gamarra Martins I / Nicholls O Lumsden M / Siskova A 2 tahmin 15:15 Burel, Clara Svitolina, Elina 8 tahmin 15:15 Muhammad A / Sutjiadi A Shibahara E / Wang Xin 15:15 Kawa, Katarzyna Knutson, Gabriela Andrea 5 tahmin 15:15 Bondar, Anna Zakharova, Anastasia 3 tahmin 15:20 Fatic, Nerman Alves, Felipe 6 tahmin1
Galibiyet
0
Beraberlik
0
Galibiyet
17.01.2024 15:10
Hesse A / Jakupovic D 2 : 1 Saigo R / Saigo Y
4
Galibiyet
0
Beraberlik
2
Yenilgi
19.01.2024 13:30
Li Y-Y / Shimizu E 2 : 1 Hesse A / Jakupovic D
18.01.2024 12:50
Hesse A / Jakupovic D 2 : 1 Thombare P G / Tikhonova A
17.01.2024 15:10
Hesse A / Jakupovic D 2 : 1 Saigo R / Saigo Y
10.03.2023 10:40
Grammatikopoulou V / Silva E 2 : 0 Hesse A / Jakupovic D
09.03.2023 12:30
Hesse A / Jakupovic D 2 : 0 Raina A / Thombare P G
07.03.2023 08:50
Hesse A / Jakupovic D 2 : 1 Bhamidipaty S R / Chaudhari V
1
Galibiyet
0
Beraberlik
5
Yenilgi
23.02.2024 11:05
Costoulas S / Vandewinkel H 2 : 0 Saigo R / Saigo Y
21.02.2024 13:55
Ly-Nguyen S / Nava Elkin A C 0 : 2 Saigo R / Saigo Y
30.01.2024 07:55
Aney J / Papadakis L 2 : 0 Saigo R / Saigo Y
23.01.2024 05:30
Imamura S / Sato N 2 : 0 Saigo R / Saigo Y
17.01.2024 15:10
Hesse A / Jakupovic D 2 : 1 Saigo R / Saigo Y
13.10.2023 05:10
Arakawa H / Ito A 2 : 0 Saigo R / Saigo Y