Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
11.05.2024
12:00 MKS Chojniczanka Chojnice Polonia Bytom 4 tahmin 14:00 Hutnik Krakow Lech II Poznan 4 tahmin 14:00 Zaglebie II Lubin Wisla Pulawy 2 tahmin 14:15 KKS Kalisz Kotwica Kolobrzeg 3 tahmin 15:00 Sandecja Nowy Sacz Olimpia Elblag 5 tahmin12.05.2024
12:30 OKS Stomil Olsztyn Olimpia Grudziadz13.05.2024
16:15 Pogon Siedlce Jastrzebie0
Galibiyet
1
Beraberlik
0
Galibiyet
29.10.2023 12:25
Radunia Stęzyca 0 : 0 LKS Lodz II
2
Galibiyet
2
Beraberlik
2
Yenilgi
03.05.2024 17:00
Skra Czestochowa 3 : 0 LKS Lodz II
29.04.2024 16:00
LKS Lodz II 1 : 1 Olimpia Grudziadz
21.04.2024 12:00
Kotwica Kolobrzeg 0 : 1 LKS Lodz II
15.04.2024 16:15
LKS Lodz II 2 : 2 Lech II Poznan
05.04.2024 16:00
Olimpia Elblag 1 : 3 LKS Lodz II
30.03.2024 16:00
LKS Lodz II 0 : 2 Polonia Bytom
2
Galibiyet
1
Beraberlik
3
Yenilgi
26.04.2024 18:00
Pogon Siedlce 0 : 3 Radunia Stęzyca
14.04.2024 14:00
Zaglebie II Lubin 2 : 0 Radunia Stęzyca
23.03.2024 17:00
Olimpia Grudziadz 1 : 1 Radunia Stęzyca
10.03.2024 12:00
Lech II Poznan 1 : 2 Radunia Stęzyca
05.03.2024 12:00
Sandecja Nowy Sacz 2 : 1 Radunia Stęzyca
23.02.2024 17:30
Polonia Bytom 2 : 1 Radunia Stęzyca
Takım | O | G | B | M | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogon Siedlce | 31 | 15 | 10 | 6 | 55 |
2 | Kotwica Kolobrzeg | 31 | 14 | 8 | 9 | 50 |
3 | KKS Kalisz | 31 | 13 | 10 | 8 | 49 |
4 | S. Stalowa Wola | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
5 | MKS Chojniczanka Chojnice | 31 | 13 | 9 | 9 | 48 |
6 | Hutnik Krakow | 31 | 12 | 10 | 9 | 46 |
7 | Radunia Stęzyca | 31 | 12 | 10 | 9 | 46 |
8 | Polonia Bytom | 31 | 11 | 11 | 9 | 44 |
9 | LKS Lodz II | 31 | 12 | 8 | 11 | 44 |
10 | Zaglebie II Lubin | 31 | 12 | 6 | 13 | 42 |
11 | Wisla Pulawy | 31 | 9 | 12 | 10 | 39 |
12 | Olimpia Elblag | 31 | 10 | 9 | 12 | 39 |
13 | Lech II Poznan | 31 | 10 | 9 | 12 | 39 |
14 | Skra Czestochowa | 32 | 10 | 9 | 13 | 39 |
15 | Jastrzebie | 31 | 9 | 9 | 13 | 36 |
16 | Olimpia Grudziadz | 31 | 8 | 10 | 13 | 34 |
17 | OKS Stomil Olsztyn | 31 | 9 | 6 | 16 | 33 |
18 | Sandecja Nowy Sacz | 31 | 7 | 7 | 17 | 28 |