Tenis Kwon, Soonwoo - Paul, Tommy İddaa Tahminleri & Bahis Tüyoları

Wimbledon Tek Erkekler

Kwon, Soonwoo

Bugün

Paul, Tommy

Ücretsiz katılın - bahisçiler için aylık 1000$'a kadar ödüller!

Maç Seyri

Maç bilgisi

Turnuva Wimbledon Tek Erkekler
Stadyum Kort 3

Son sonuçlar

Kwon, Soonwoo Kwon, Soonwoo
W W W W L
Paul, Tommy Paul, Tommy
W L W W W

Wimbledon Tek Erkekler için en çok oynanan maçlar

ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 10:00 Brooksby, Jenson 16 tahminler vs Buse, Ignacio
ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 11:10 Safiullin, Roman 16 tahminler vs Van de Zandschulp, Botic
ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 15:20 Tsitsipas, Stefanos 15 tahminler vs Djokovic, Novak
ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 12:50 Mochizuki, Shintaro 12 tahminler vs Quinn, Ethan
ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 11:40 Davidovich Fokina, Alejandro 11 tahminler vs Marozsan, Fabian
ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 10:00 Hurkacz, Hubert 9 tahminler vs Ofner, Sebastian
ATP Wimbledon Tek Erkekler Bugün · 10:00 Kwon, Soonwoo 9 tahminler vs Paul, Tommy

Hangi TV kanalları maçı canlı gösteriyor?

beIN SPORT Max 4 HD FR beIN SPORT Max10 HD FR beIN Sports 1 HD FR Bein Sports HD 2 TR Bein Sports HD 3 TR C More Live C More Sport C More Tennis HD ESPN BR South America ESPN Deportes ESPN US (DirecTV SAT (DVB-S)) ESPN+ ESPN+ BR South America Eurosport 1 SE HD Eurosport 2 UK HD Eurosport Norge HD Kanal 9 SE HD M. DEP1 M. DEP1 HD M. DEP2 M. DEP2 HD MTV Urheilu 1 HD NOVA Sport 1 HD CZ NOVA Sport 1 HD CZ NOVA Sport 2 HD CZ NOVA Sport 2 HD CZ Novasports News HD novasports1 HD novasports3 HD RSI La 2 HD RTS Deux HD RTS2 Sky Sport 1 (D) Sky Sport 2 (D) Sky Sport 3 (D) Sky Sport 4 Sky Sport Arena IT HD Sky Sport Calcio HD Sky Sport HD 1 (D) Sky Sport HD 2 (D) Sky Sport HD 3 (D) Sky Sport HD 4 (D) Sky Sport HD 5 (D) Sky Sport News HD Sky Sport News SD Sky Sport Uno HD SKY Sport Uno IT Sky Sports Cricket HD Sky Sports Golf HD Sky Sports Main Event HD Sky Sports NFL HD Sky Sports PL HD Sport Klub 1 SRB Sport TV1 HD Sport TV2 HD SportKlub 1 HD SRB SportKlub 2 HD SRB SportKlub 3 HD SRB SporTV 2 HD South America SRF info HD SRF zwei HD TV 2 Sport Premium 4 HD TV 2/Bornholm TV 2/Fri TV 2/Fyn TV 2/Lorry TV 2/Midt-Vest TV3 Max DK TV3 Sport DK TV4 Sport Live 2 HD TV4 Sport Live 3 HD TV4 Sport Live 4 HD Bet365

No predictions available

Predictions are not available for this match.

Daha sonra tekrar deneyin veya diğer maçlara göz atın

En iyi topluluk tahmini
Market: SET HANDIKAP 2.5:0
Paul, Tommy kazanır, 2.5:0 Handikap 1.94
🏅 Hakimi.02, son Wimbledon Tek Erkekler tahminlerinin 8/8 tanesini kazandı
Öne çıkan tahmin
Market: 1. SET KAZANANI
Paul, Tommy 1. seti kazanır 1.29
🏅 Antonio_Mestas, son 30 günde Tenis tahminlerinden 15.3% yield ve 153 kâr elde etti.
PRO

Daha fazla uzman tahmini için uygulamamıza göz at!

ProTipster uygulamasını indir