Tenis Parry, Diane - Kalinskaya, Anna İddaa Tahminleri & Bahis Tüyoları

Wimbledon Kadınlar Tekler

Parry, Diane

Bugün

Kalinskaya, Anna

Ücretsiz katılın - bahisçiler için aylık 1000$'a kadar ödüller!

Maç Seyri

Maç bilgisi

Turnuva Wimbledon Kadınlar Tekler
Stadyum Court 18

Son sonuçlar

Parry, Diane Parry, Diane
W L W L W
Kalinskaya, Anna Kalinskaya, Anna
W L W L W

Wimbledon Kadınlar Tekler için en çok oynanan maçlar

WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 12:00 Sabalenka, Aryna 14 tahminler vs Kessler, McCartney
WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 12:20 Siniakova, Katerina 12 tahminler vs Bartunkova, Nikola
WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 11:10 Sönmez, Zeynep 11 tahminler vs Liu, Claire
WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 14:30 Alexandrova, Ekaterina 10 tahminler vs Tararudee, Lanlana
WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 13:30 Pegula, Jessica 9 tahminler vs Sorribes Tormo, Sara
WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 10:00 Parks, Alycia 8 tahminler vs Sawangkaew, Mananchaya
WTA Wimbledon Kadınlar Tekler Bugün · 14:10 Krejcikova, Barbora 8 tahminler vs Andreeva, Mirra

Hangi TV kanalları maçı canlı gösteriyor?

C More Live C More Sport C More Tennis HD ESPN Deportes ESPN US (DirecTV SAT (DVB-S)) ESPN+ Novasports News HD novasports1 HD novasports2 HD Sky Sport 1 (D) Sky Sport 2 (D) Sky Sport 3 (D) Sky Sport 4 Sport TV2 HD Sport TV3 HD SRF info HD SRF zwei HD TV 2 Sport Premium 4 HD TV3 Max DK TV3 Sport DK TV4 Sport Live 2 HD TV4 Sport Live 3 HD TV4 Sport Live 4 HD TV4 Tennis HD 1xBet Bet365

No predictions available

Predictions are not available for this match.

Daha sonra tekrar deneyin veya diğer maçlara göz atın

En iyi topluluk tahmini
Market: KIM KAZANIR
Kalinskaya, Anna kazanır 1.55
🏅 Monicu60, son tahminlerinin 4/5 tanesini kazandı
Öne çıkan tahmin
Market: KIM KAZANIR
Kalinskaya, Anna kazanır 1.55
🏅 Messi83, son 30 günde Tenis / WTA / Kim Kazanır tahminlerinden 13.61% yield ve 781 kâr elde etti.
PRO

Daha fazla uzman tahmini için uygulamamıza göz at!

ProTipster uygulamasını indir