Ibragimov D / Philippov E
SET1: 6 - 0 | SET2: 4 - 6 | SET3: 8 - 10 | FT: 1 - 2 |
Glinka D / Saar K K
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
13.05.2024
10:00 Neumayer, Lukas Fanselow, Sebastian 10:00 Ficovich, Juan Pablo Furness, Evan 2 tahmin 10:00 Marie, Jules Ferreira Silva, Frederico 2 tahmin 10:05 Ajdukovic, Duje Bourgue, Mathias 1 tahmin 10:15 Tsitsipas, Stefanos Norrie, Cameron 16 tahmin 10:20 Weis, Alexander Edmund, Kyle 1 tahmin 10:20 Vrbensky, Michael Bonadio, Riccardo 3 tahmin 10:20 Campana Lee, Gerard Taberner, Carlos 2 tahmin 10:30 Dussin, Louis Guinard, Manuel 11:00 Muller, Alexandre Rublev, Andrey 13 tahmin 11:00 Gauff, Cori Badosa Gibert, Paula 12 tahmin 11:10 Martineau, Matteo Debru, Gabriel 2 tahmin 11:10 Spiridon, Denis Constantin Pellegrino, Andrea 11:20 Added, Dan Forejtek, Jonas 11:20 Andreev, Adrian Vale, Duarte 11:20 Alves, Felipe Mager, Gianluca 3 tahmin 11:25 Wessels, Louis Squire, Henri 11:30 Hozumi E / Ninomiya M Siniakova K / Townsend T 11:30 Popko, Dmitry Gaubas, Vilius 3 tahmin 12:00 Krueger, Mitchell Misolic, Filip 1 tahmin 12:00 Travaglia, Stefano Dellien Velasco, Murkel Alejandro 2 tahmin 12:00 Efstathiou, Menelaos Olivieri, Genaro Alberto 1 tahmin 12:15 Napolitano, Stefano Jarry, Nicolas 10 tahmin 12:20 Sramkova, Rebecca Ostapenko, Jelena 7 tahmin 12:40 Kypson, Patrick Wong, Chak Lam Coleman 3 tahmin0
Galibiyet
0
Beraberlik
1
Galibiyet
04.08.2023 10:40
Ibragimov D / Philippov E 1 : 2 Glinka D / Saar K K
2
Galibiyet
0
Beraberlik
4
Yenilgi
09.05.2024 07:45
Ibragimov D / Philippov E 0 : 2 Bakshi A / Tkemaladze Z
08.05.2024 10:40
Giorgadze G / Shvangiradze A 0 : 2 Ibragimov D / Philippov E
19.09.2023 12:15
Ianin N / Vasilev D 2 : 1 Ibragimov D / Philippov E
04.08.2023 10:40
Ibragimov D / Philippov E 1 : 2 Glinka D / Saar K K
01.08.2023 09:45
Liaonenka A / Zgirovsky A 0 : 2 Ibragimov D / Philippov E
16.05.2023 14:30
Ibragimov D / Philippov E 0 : 2 Caldes J / Martinez Arjona S
4
Galibiyet
0
Beraberlik
2
Yenilgi
06.05.2024 12:40
Golubev D / Tiurnev E 0 : 2 Glinka D / Saar K K
04.08.2023 10:40
Ibragimov D / Philippov E 1 : 2 Glinka D / Saar K K
03.08.2023 13:30
Bertrand R / Watanabe S 1 : 2 Glinka D / Saar K K
01.08.2023 10:10
Aitkulov A / Orynbasar I 1 : 2 Glinka D / Saar K K
11.05.2023 14:40
Boyd K / Reco A 2 : 1 Glinka D / Saar K K
18.04.2023 22:45
Mejia N / Urrea A 2 : 0 Glinka D / Saar K K