Gjorcheska L / Komardina A
SET1: 6 - 3 | SET2: 6 - 2 | FT: 2 - 0 |
Boskovic L / Lukas T
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
06.05.2024
08:00 Pigossi, Laura Andreeva, Erika 5 tahmin 08:00 Masarova, Rebeka Rocchetti, Sofia 08:00 Semenistaja, Darja Bouzas Maneiro, Jessica 1 tahmin 08:00 Dart, Harriet Sramkova, Rebecca 5 tahmin 08:00 Piros, Zsombor Ajdukovic, Duje 2 tahmin 08:00 Mpetshi Perricard, Giovanni Barrere, Gregoire 3 tahmin 08:00 Gaston, Hugo Alves, Felipe 08:00 Vacherot, Valentin Mayot, Harold 1 tahmin 08:00 Kokkinakis, Thanasi Atmane, Terence 1 tahmin 09:00 Bulus, Christopher Bar Biryukov, Petr 09:00 Bakshi, Aleksandre Simakin, Ilia 09:00 Glinka, Daniil Pleshivtsev, Egor 09:00 Moeller, Elmer Arnaboldi, Federico 09:00 Den Ouden, Guy Elias, Gastao 1 tahmin 09:00 Giannessi, Alessandro Dhamne, Manas Manoj 1 tahmin 09:15 Parks, Alycia Sasnovich, Aliaksandra 09:15 Parrizas-Diaz, Nuria Zarazua, Renata 09:15 Tomova, Viktoriya Abbagnato, Anastasia 2 tahmin 09:15 Pera, Bernarda Watson, Heather 1 tahmin 09:20 Kovacevic, Aleksandar Passaro, Francesco 3 tahmin 09:20 Schwartzman, Diego Sebastian Ramos Vinolas, Albert 2 tahmin 09:20 Garin, Cristian Kukushkin, Mikhail 1 tahmin 09:20 Moutet, Corentin Dzumhur, Damir 1 tahmin 09:20 Nava, Emilio Muller, Alexandre 1 tahmin 10:20 Guerrieri, Andrea Added, Dan1
Galibiyet
0
Beraberlik
0
Galibiyet
29.05.2019 16:05
Gjorcheska L / Komardina A 2 : 0 Boskovic L / Lukas T
5
Galibiyet
0
Beraberlik
1
Yenilgi
13.07.2019 14:05
Lukacs V / Stadler N 0 : 2 Gjorcheska L / Komardina A
11.07.2019 14:30
Gjorcheska L / Komardina A 2 : 0 Aristegui M / Cortez Llorca L
09.07.2019 18:15
Gjorcheska L / Komardina A 2 : 1 Rosca I L / Samir S
14.06.2019 09:30
Anshba A / Detiuc A 0 : 2 Gjorcheska L / Komardina A
06.06.2019 13:40
Gjorcheska L / Komardina A 1 : 2 Colmegna M / Eikeri U
04.06.2019 13:15
Makarova E / Palkina K 0 : 2 Gjorcheska L / Komardina A
3
Galibiyet
0
Beraberlik
3
Yenilgi
19.01.2023 12:50
Malygina E / Semenistaja D 2 : 1 Boskovic L / Lukas T
17.01.2023 14:05
Rosatello C / Von Deichmann K 0 : 2 Boskovic L / Lukas T
27.04.2022 13:30
Erjavec V / Potocnik N 2 : 0 Boskovic L / Lukas T
16.04.2022 16:20
Gjorcheska L / Vedder E 2 : 0 Boskovic L / Lukas T
15.04.2022 16:25
Dinu C / Poznikhirenko G 1 : 2 Boskovic L / Lukas T
13.04.2022 17:50
Turati A / Turati B 1 : 2 Boskovic L / Lukas T