Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
08.05.2024
08:30 1.sk Prostejov 1 FK Pribram 10 tahmin 08:30 Sparta Prag (B) SK Lisen 7 tahmin 11:00 NAM Dinh FC Becamex Binh Duong 1 tahmin 11:00 SQC Binh Dinh Hong Linh HA Tinh FC 3 tahmin 11:00 Boeung Ket Angkot FC Phnom Penh Crown 1 tahmin 11:00 Preah Khan Reach Svay Rieng FC Visakha FC 12:15 TP HO Chi Minh CLB BD Thanh Hoa 1 tahmin 13:00 Mashujaa FC Kmc Fc 1 tahmin 13:00 Giouchtas Panathinaikos B 1 tahmin 13:30 Proxy SC Ghazl El Mahallah 3 tahmin 14:00 FK Napredak Krusevac FK Partizan 8 tahmin 14:00 FK Tsc Backa Topola FK Radnicki 1923 7 tahmin 14:00 FC Alania Vladikavkaz Rodina Moscow 1 tahmin 14:30 Girondins Bordeaux Olympique Lyon 2 tahmin 14:30 FC Fleury 91 Montpellier Hsc 14:30 Paris FC Dijon Fco 1 tahmin 14:30 Stade De Reims Paris Saint Germain 2 tahmin 15:00 MFK Vyskov FC Vysocina Jihlava 4 tahmin 15:00 Torpedo Belaz Zhodino Isloch 5 tahmin 15:00 Dreams Bechem United 15:00 AEZ Zakakiou Apollon Limassol 5 tahmin 15:00 Sokol Saratov Chernomorets Novorossijsk 2 tahmin 15:00 Atlantis Japs 1 tahmin 15:00 Ols Oulu Seinöjoen 4 tahmin 15:30 FK Varnsdorf SK Hanacka Slavia Kromeriz 1 tahmin1
Galibiyet
0
Beraberlik
1
Galibiyet
10.12.2023 12:00
FK Vardar Üsküp 2 : 0 GFK Tikvesh 1930
17.09.2023 13:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Vardar Üsküp
3
Galibiyet
0
Beraberlik
3
Yenilgi
04.05.2024 15:00
FK Vardar Üsküp 1 : 0 FK Makedonija Gjorge Petrov
01.05.2024 14:00
FK Bregalnica Stip 0 : 3 FK Vardar Üsküp
28.04.2024 14:00
FK Akademija Pandev 2 : 0 FK Vardar Üsküp
21.04.2024 14:00
FK Vardar Üsküp 0 : 1 Voska Sport
14.04.2024 13:00
Rabotnicki 2 : 0 FK Vardar Üsküp
07.04.2024 13:00
FK Vardar Üsküp 1 : 0 FC Struga Trim Lum
0
Galibiyet
2
Beraberlik
4
Yenilgi
04.05.2024 15:00
Rabotnicki 3 : 1 GFK Tikvesh 1930
28.04.2024 14:00
FK Shkupi 3 : 2 GFK Tikvesh 1930
13.04.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 1 GFK Tikvesh 1930
02.04.2024 13:00
FK Shkupi 0 : 0 GFK Tikvesh 1930
16.03.2024 14:00
FK Makedonija Gjorge Petrov 1 : 0 GFK Tikvesh 1930
03.03.2024 13:00
FK Shkupi 0 : 0 GFK Tikvesh 1930
Takım | O | G | B | M | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KF Şkendija | 31 | 17 | 10 | 4 | 61 |
2 | FC Struga Trim Lum | 31 | 19 | 4 | 8 | 61 |
3 | FK Shkupi | 31 | 16 | 10 | 5 | 58 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 31 | 12 | 6 | 13 | 42 |
5 | Rabotnicki | 31 | 12 | 5 | 14 | 41 |
6 | Sileks Kratovo | 31 | 10 | 11 | 10 | 41 |
7 | Voska Sport | 31 | 10 | 10 | 11 | 40 |
8 | KF Gostivar | 31 | 9 | 13 | 9 | 40 |
9 | FK Akademija Pandev | 31 | 10 | 8 | 13 | 38 |
10 | FK Vardar Üsküp | 31 | 10 | 5 | 16 | 35 |
11 | FK Bregalnica Stip | 31 | 6 | 9 | 16 | 27 |
12 | FK Makedonija Gjorge Petrov | 31 | 7 | 5 | 19 | 26 |