Kichenok N / Zimmermann K
SET1: 0 - 6 | SET2: 3 - 6 | FT: 0 - 2 |
Dabrowski G / Olmos G
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
10.05.2024
09:00 Sakkari, Maria Gracheva, Varvara 3 tahmin 09:00 Collins, Danielle Rose Blinkova, Anna 3 tahmin 09:00 Pavlyuchenkova, Anastasia Sorribes Tormo, Sara 2 tahmin 09:00 Mertens, Elise Siniakova, Katerina 10:15 Tauson, Clara Kalinskaya, Anna 1 tahmin 11:00 Potapova, Anastasia Ostapenko, Jelena 2 tahmin 11:00 Jabeur, Ons Kenin, Sofia 3 tahmin 11:00 Begu, Irina-Camelia Rybakina, Elena 1 tahmin 11:35 Watson H / Xu Y Wang X / Wang X 2 tahmin 11:40 Tsurenko, Lesia Kalinina, Anhelina 1 tahmin 11:40 Yastremska, Dayana Siegemund, Laura 1 tahmin 11:40 Azarenka, Victoria Linette, Magda 2 tahmin 12:15 Cocciaretto, Elisabetta Garcia, Caroline 13:35 Svitolina, Elina Errani, Sara 2 tahmin 14:05 Hozumi E / Ninomiya M Muhammad A / Sutjiadi A 1 tahmin 14:10 Danilina A / Neel I Chan H / Kudermetova V 14:15 Sramkova, Rebecca Boulter, Katie 1 tahmin 14:15 Olmos G / Panova A Schuurs D / Stefani L 14:50 Moratelli A / Rosatello C GUO H / Jiang X 16:00 Volynets, Katie Sabalenka, Aryna 18:30 Sherif, Mayar Paolini, Jasmine11.05.2024
09:00 Kato M / Kichenok N Kenin S / Mattek-Sands B 09:00 Errani S / Paolini J Melichar N / Perez E 09:00 Andreeva M / Zvonareva V Linette M / Zhang S12.05.2024
09:00 Badosa Gibert, Paula Shnaider, Diana0
Galibiyet
0
Beraberlik
1
Galibiyet
19.10.2022 21:20
Kichenok N / Zimmermann K 0 : 2 Dabrowski G / Olmos G
1
Galibiyet
0
Beraberlik
5
Yenilgi
23.05.2023 13:10
Kichenok N / Zimmermann K 0 : 2 Krawczyk D / Olmos G
14.05.2023 17:00
Bouzkova M / Mattek-Sands B 2 : 0 Kichenok N / Zimmermann K
13.05.2023 10:45
Hsieh S-W / Strycova B 1 : 2 Kichenok N / Zimmermann K
28.04.2023 17:40
Kichenok N / Zimmermann K 1 : 2 Andreeva E / Andreeva M
18.04.2023 18:00
Kichenok N / Zimmermann K 1 : 2 Krawczyk D / Schuurs D
21.01.2023 02:10
Kichenok N / Zimmermann K 0 : 2 Aoyama S / Shibahara E
3
Galibiyet
0
Beraberlik
3
Yenilgi
24.01.2023 04:20
Dolehide C / Kalinskaya A 2 : 0 Dabrowski G / Olmos G
22.01.2023 03:00
Bencic B / Teichmann J 1 : 2 Dabrowski G / Olmos G
20.01.2023 00:00
Begu I-C / Rogers S 1 : 2 Dabrowski G / Olmos G
09.01.2023 07:45
Melichar-Martinez N / Stosur S 2 : 0 Dabrowski G / Olmos G
22.10.2022 02:05
Xu Y / Yang Z 2 : 1 Dabrowski G / Olmos G
19.10.2022 21:20
Kichenok N / Zimmermann K 0 : 2 Dabrowski G / Olmos G