Bara I M / Gorgodze E
SET1: 4 - 6 | SET2: 6 - 1 | SET3: 11 - 9 | FT: 2 - 1 |
Krunic A / Pattinama Kerkhove L
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
10.05.2024
09:00 Sakkari, Maria Gracheva, Varvara 3 tahmin 09:00 Collins, Danielle Rose Blinkova, Anna 3 tahmin 09:00 Pavlyuchenkova, Anastasia Sorribes Tormo, Sara 2 tahmin 09:00 Mertens, Elise Siniakova, Katerina 10:15 Tauson, Clara Kalinskaya, Anna 1 tahmin 11:00 Potapova, Anastasia Ostapenko, Jelena 2 tahmin 11:00 Jabeur, Ons Kenin, Sofia 3 tahmin 11:00 Begu, Irina-Camelia Rybakina, Elena 1 tahmin 11:35 Watson H / Xu Y Wang X / Wang X 2 tahmin 11:40 Tsurenko, Lesia Kalinina, Anhelina 1 tahmin 11:40 Yastremska, Dayana Siegemund, Laura 1 tahmin 11:40 Azarenka, Victoria Linette, Magda 1 tahmin 12:15 Cocciaretto, Elisabetta Garcia, Caroline 13:35 Svitolina, Elina Errani, Sara 2 tahmin 14:05 Hozumi E / Ninomiya M Muhammad A / Sutjiadi A 1 tahmin 14:10 Danilina A / Neel I Chan H / Kudermetova V 14:15 Sramkova, Rebecca Boulter, Katie 1 tahmin 14:15 Olmos G / Panova A Schuurs D / Stefani L 14:50 Moratelli A / Rosatello C GUO H / Jiang X 16:00 Volynets, Katie Sabalenka, Aryna 18:30 Sherif, Mayar Paolini, Jasmine11.05.2024
09:00 Kato M / Kichenok N Kenin S / Mattek-Sands B 09:00 Errani S / Paolini J Melichar N / Perez E 09:00 Andreeva M / Zvonareva V Linette M / Zhang S12.05.2024
09:00 Badosa Gibert, Paula Shnaider, Diana1
Galibiyet
0
Beraberlik
0
Galibiyet
31.10.2021 13:30
Bara I M / Gorgodze E 2 : 1 Krunic A / Pattinama Kerkhove L
2
Galibiyet
0
Beraberlik
4
Yenilgi
01.09.2023 12:55
Bara I M / Gorgodze E 0 : 2 Kubka M / Kulambayeva Z
31.08.2023 11:00
Shapatava S / Webley-Smith E 0 : 2 Bara I M / Gorgodze E
30.08.2023 13:40
Smekalova M / Struplova J 0 : 2 Bara I M / Gorgodze E
10.10.2022 09:00
Rakhimova K / Sizikova Y 2 : 0 Bara I M / Gorgodze E
31.08.2022 15:30
Mihalikova T / Sasnovich A 2 : 0 Bara I M / Gorgodze E
17.08.2022 18:05
Bara I M / Gorgodze E 1 : 2 Bonaventure Y / Kerkhove L
4
Galibiyet
0
Beraberlik
2
Yenilgi
31.10.2021 13:30
Bara I M / Gorgodze E 2 : 1 Krunic A / Pattinama Kerkhove L
30.10.2021 15:15
Dzalamidze N / Juvan K 0 : 2 Krunic A / Pattinama Kerkhove L
28.10.2021 09:00
Ignatik A / Prisacariu A 1 : 2 Krunic A / Pattinama Kerkhove L
25.10.2021 14:05
Cristian J / van Uytvanck A 0 : 2 Krunic A / Pattinama Kerkhove L
19.09.2021 12:30
Kalinskaya A / Mihalikova T 2 : 1 Krunic A / Pattinama Kerkhove L
18.09.2021 11:00
Kovinic D / Voracova R 0 : 2 Krunic A / Pattinama Kerkhove L